Главная > Послуги > Порізка скла

Порізка скла

Різання скла – справа відповідальна і педантична, оскільки неправильно обраний інструмент або недостатність досвіду матимуть сумні наслідки у вигляді зіпсованого матеріалу та травм. Скло є затребуваною сировиною для виробництва фоторамок, акваріумів, віконних конструкцій, меблів та інших предметів побуту. Правильно обробити скляне полотно можуть спеціалісти скляно-дзеркальної майстерні Скломакс, яка розташована у Києві.

Наші майстри вміють працювати з тендітним матеріалом, маючи для цього відповідні інструменти, дотримуючись техніки безпеки. Ви можете замовити у нас порізку будь-якого типу, включаючи прямолінійну та криволінійну прирізку.

Особливості різання скла

Для виконання різання ми використовуємо якісний матеріал. Він не лише довше зберігає високі споживчі характеристики, а й краще ріжеться. Також ми звертаємо увагу на товщину скляного полотна та її відповідність розміру. Чим більше площа листа, тим більше має бути товщина, інакше виріб може луснути. У більшості випадків використовується скло товщиною 4 міліметри, проте ми беремо в роботу і товстіші полотна.

Процес прирізки відбувається у кілька етапів:

  • Підготовка. Очищення та знежирення – обов’язкові заходи. Скло має бути ідеально чистим, без розлучень, бруду та пилу.
  • Різання. Виконується за допомогою склоріза (алмазного, роликового або олійного) або столу розкрою. Вибір конкретного способу залежить від особливостей матеріалу – його розміру та товщини.
  • Обробка країв. Залежно від того, як буде використовуватися скляне полотно, можна вибрати тип обробки зрізу.

Зазначимо, що в нашому інтернет-магазині Скломакс ви можете замовити різання звичайного скла з наступним гартуванням. Специфіка загартованого скла полягає в тому, що його не можна різати після загартування, тому форму йому надають перед цим.

Фахівці Скломакс виконують прирізування скла як за шаблонами, так і за наданими кресленнями, що дозволяє виготовляти вироби з індивідуально позначеними габаритами та кутами. Використання сучасного обладнання дозволяє уникнути утворення великої кількості відходів, а це здешевлює роботу та робить ціну набагато нижчою.

Щоб купити скло або замовити різання, зверніться до консультанта інтернет-магазину. Для цього напишіть у форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном. Гарантуємо оперативність та якість виконання робіт.