Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркала для спортзалу

Дзеркала для спортзалу

Відвідуючи спортзал, мимоволі звертаєш увагу не лише на сучасні, гарні тренажери, а й на дзеркала, якими оздоблені стіни приміщення. Дзеркало у спортзалі – обов’язковий атрибут, оскільки воно допомагає контролювати процес виконання вправ, звертати увагу на помилки та неточності, щоб тренування давало результат.

Обладнати спортзал дзеркалами допоможе наша скляна майстерня Скломакс, що працює у Києві. Майстри компанії займаються виготовленням, різкою, обробкою та монтажем дзеркальних полотен та стекол на різноманітних об’єктах. Ми зможемо організувати простір фітнесу залу так, щоб і спортсмени, і тренери відчували себе комфортно, а тренуватися було цікаво.

Дзеркало у спортзал
Дзеркало у спортзал

Роль дзеркал у тренажерному залі

Неможливо уявити спортзал, де не було б дзеркал. Все тому, що саме дзеркальне полотно допомагає відточувати рухи для максимально правильного виконання. Оцінюючи себе, що підвищують результативність, а значить, і далі відвідуватимуть тренування, що вже є важливим бонусом для власника.

Також дзеркало для тренажерного залу виконує ще одну важливу функцію – візуально розширює простір. Полотна відображають природне та штучне освітлення, наповнюючи спортзал світлом.

Правила вибору дзеркала у спортзал

Через особливості експлуатації звичайні побутові варіанти не підходять для використання у спортзалі. Вони повинні мати ряд характеристик, щоб виконувати гідно свої функції. При виборі дзеркальних листів враховують такі моменти:

  • Безпека. Поверхню можна випадково пошкодити під час виконання вправ, тому використання тонких полотен неприпустиме. Оптимальна товщина виробу для спортзалу становить 4-6 міліметрів, що забезпечить високу міцність та стійкість навіть при ударах.
  • Точність відображення. Неприпустимі спотворення, деформації. Спортсмени мають добре бачити себе, спостерігати за виконанням дій.
  • Відсутність пошкоджень. Ідеально рівна поверхня – запорука достовірності відображення. Дзеркальні полотна для спортзалів не повинні мати сколів, потертостей, тріщин, а для крайки обов’язкова обробка. Особливу увагу потрібно приділити краям, адже саме на стику дзеркал спостерігаються вади.
  • Розмір. Оптимальний варіант – замовити дзеркало від підлоги до стелі. У такому разі той, хто займається, буде бачити себе повністю. Якщо немає можливості монтувати такі великі вироби, можна вибрати менші дзеркала, розмістивши їх на відстані 40 сантиметрів від підлоги.

Монтаж дзеркал здійснюється двома способами – на герметик та механічне кріплення. У першому випадку використовують спеціальний клей, затвердіння відбувається через 5-6 годин, а повне висихання складу спостерігається через 1-2 дні. Демонтаж викликає проблеми, але стійкість кріплення забезпечує високий рівень безпеки. Монтаж на шурупи з декоративними капелюшками – другий варіант. Він теж ефективний, проте конструкція позбавляється ефекту цілісності через кріплення, що виступають.

У нашому інтернет-магазині можна переглянути список запропонованої нами продукції. Тут ви можете купити дзеркала для фітнес залу та обговорити з консультантом монтаж. Ціна залежить від габаритів полотна, його товщини.