Дзеркало кругле

Дзеркало круглої форми є універсальним варіантом декору. Воно підходить для інтер’єру, оформленого як у класичному, так і сучасному стилі. Залежно від розміру додаткових елементів кругле дзеркало виконує декоративну або практичну функцію.

Купити кругле дзеркало можна в будь-яке приміщення квартири та приватного будинку: на кухню, у ванну кімнату, вітальню, спальню і навіть дитячу. Вибір того чи іншого варіанту залежить від особливостей конкретної кімнати. Наприклад, вибираючи модель для ванної, звертайте увагу на здатності, що відбивають, вологостійкість полотна і рами, розмір. Підбір виробу в коридор або вітальню надає більший простір фантазії, адже в цьому випадку параметри круглого дзеркала можуть сильно змінюватись.

Наша скляно-дзеркальна майстерня Скломакс у Києві займається виготовленням круглих дзеркал на замовлення. Ми виконуємо проекти будь-якої складності, а при необхідності організуємо доставку на об’єкт та встановимо виготовлений виріб.

Розмір круглого дзеркала

У нашому інтернет-магазині можна замовити дзеркало з підсвіткою, в рамі або без неї. Кругла форма дзеркального полотна – це особливість виробу. Його можна використовувати за прямим призначенням або як декоративний елемент та інтер’єр.

Ми виготовляємо як маленькі настільні, так і настінні вироби. Різнорозмірними дзеркалами можна красиво оформити стіну, досягнувши потрібного візуального ефекту. Круглі полотна рідко використовуються з метою зорового розширення простору, проте якщо параметри та особливості кімнати дозволяють, його можна розмістити на стіні навпроти вікна для збільшення освітленості приміщення.

Переваги замовлення в нашій компанії

Ми пропонуємо клієнтам продукцію за оптимальною ціною. Зробити у нас покупку варто з кількох причин:

  • використовуємо якісні матеріали, професійні інструменти для виготовлення, різання та обробки дзеркал;
  • наші вироби підходять для розміщення у приміщеннях із високим рівнем вологості, витримують перепади температур;
  • готові конструкції характеризуються тривалим терміном служби;
  • на полотні відсутні потертості, відколи, тріщини, тому відображення не спотворюється;
  • беремося за складні індивідуальні замовлення, виконуючи їх на найвищому рівні.

Є питання – ви можете задати консультанту Скломакс за вказаним на сайті телефоном або написати у форму зворотного зв’язку.