Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркало з підсвіткою

Дзеркало з підсвіткою

Дзеркало з LED підсвіткою – гарний елемент інтер’єру, що виконує практичну та декоративну функцію. Існує велика різноманітність подібних виробів, що відрізняються між собою розміром, особливостями підсвіткою та призначенням. У нашому інтернет-магазині Скломакс можна замовити дзеркальну конструкцію. Ми виконуємо проекти різної складності, здійснюємо прирізку, допомагаючи клієнтам отримати виріб, який максимально підходить до інтер’єру та відповідає побажанням.

Дзеркало з підсвіткою
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркало з підсвіткою

Особливості дзеркал з LED підсвіткою

Конструкції із вбудованим освітленням характеризується рядом особливостей:

  • Полотно є оригінальним доповненням дизайну. Воно виділятиметься у приміщенні, стає його акцентним елементом.
  • Не використовуються як основне джерело світла. Полотна допомагають створити романтичну, камерну атмосферу чи висвітлити певну область.
  • Дзеркала бувають різної форми – круглі, квадратні, прямокутні, овальні. Серед багатьох варіантів можна легко знайти потрібний.
  • Можна не обмежуватися світлодіодною стрічкою, хоча вона найпоширеніша. Підсвітка також формується із окремих ламп, розташованих по периметру рами.
  • Налаштування яскравості освітлення. Це зручно, оскільки дозволяє користувачеві вибирати рівень інтенсивності світіння з урахуванням потреб.

Дзеркала з LED підсвіткою підходять для встановлення у ванні кімнати, спальні, вітальні. Дзеркала у ванну відрізняються підвищеною вологостійкістю полотна та рами. Вони витримують несприятливі умови експлуатації у вигляді високої вологості та перепадів температур.

Ви можете купити виріб з більш відповідним розташуванням світильників – внутрішнім або зовнішнім. Освітлювальні прилади найчастіше розташовуються по периметру рами, забезпечуючи максимальну освітленість, проте є моделі з боковим і верхнім підсвіткою. Вибір кольору – холодний чи теплий – суто індивідуальний.

Більшість виробів мають настінний спосіб монтажу, проте в наявності і дзеркала для підлоги. Для кріплення на стіні використовуються спеціальні кріплення.

Як виробник, наша компанія пропонує клієнтам дзеркала з LED підсвіткою, зроблені на замовлення, з індивідуальним дизайном. Виконуємо прирізку дзеркального полотна, підбираємо форму та розмір конструкції, реалізуємо монтаж безпосередньо на об’єкті в Києві. Щоб купити виріб або дізнатися про ціну виготовлення, зв’яжіться з нашим консультантом.