Главная > Продукція > Скляні перила

Скляні перила

Скляні поручні – елегантний та красивий елемент інтер’єру та екстер’єру будівель. Вони надають легкості, привабливості дизайну, а уявна крихкість лише підкреслює витонченість усієї конструкції. Універсальність скла та його архітектурний потенціал значно розширили зони застосування матеріалу та його функціональність.

Скляна майстерня «Скломакс» пропонує послуги з виготовлення та встановлення скляних перил у Києві. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які витримують тривалий термін служби. Допоможемо підібрати потрібний дизайн конструкції, щоб вона гармонійно виглядала на вашому об’єкті.

Скляні перила 4
Скляні перила 3
Скляні перила 2
Скляні перила

Чому варто вибрати перила зі скла?

Скло вибирають клієнти, які цінують красу та безпеку. Скляні поручні для сходів встановлюють для огородження балконів, терас, зовнішніх майданчиків та інших ділянок, де естетична привабливість відіграє важливу роль.

Скляні огородження характеризуються рядом переваг:

  • Висока міцність. Незважаючи на ламкість, конструкції виготовляються не зі звичайного скла, а спеціального. Обробка робить їх стійкими до негативних факторів навколишнього середовища, погодних явищ та механічних ушкоджень.
  • Екологічна безпека. Скло – екологічно чистий матеріал. Він не виділяє шкідливих речовин у процесі експлуатації, тому безпечний для людини та навколишнього середовища.
  • Гарний зовнішній вигляд. Надають простору легкості та гармонійності. Не захаращують, відкривають вид на природу чи панораму міста. Можна підібрати будь-який колір скляного полотна.
  • Легкість встановлення. Скляні поручні просто монтуються та демонтуються. Це можна зробити без спеціальних інструментів та тривалих підготовчих робіт.
  • Догляд не завдасть клопоту. На конструкціях не утворюється пліснява, їх не може пошкодити грибок, вони не потребують фарбування або іншої обробки.

Матеріали для виробництва скляних перил

Фахівці компанії «Скломакс» пропонують замовити перила із загартованого та триплекс скла.

Загартоване скло виходить шляхом спеціальної обробки заготовки. Спочатку полотно прогрівають при дуже високих температурах, а потім охолоджують потоком повітря. У процесі цього змінюються його властивості: скло стає дуже міцним та стійким до ударних навантажень. При розбитті огорожа розпадеться на дрібні елементи без гострих кутів, тому ніхто не пораниться.

Триплекс складається з кількох скляних полотен, скріплених між собою за допомогою полімерної вставки. Такий багатошаровий торт надійно захистить користувачів сходами, а при можливому розбитті осколки не розлітаються, а тримаються на плівці.

Додатково до цього в процесі монтажу використовуються стійки та інші конструктивні елементи, вибір яких залежить від дизайну скляних поручнів.

Як зробити замовлення?

Купити скляні поручні ви можете прямо у нашому інтернет-магазині. Для цього зв’яжіться з консультантом компанії та опишіть побажання щодо майбутніх сходів або вже існуючих, але потребує встановлення додаткових функціональних елементів. Ми запропонуємо варіанти, ціни та обговоримо тривалість виробництва.

У нас ви також можете замовити скло у Києві будь-якого розміру та форми для облаштування будинку чи офісу.