Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркало квадратне

Дзеркало квадратне

Перетворити інтер’єр, додати лаконічності, пожвавити приміщення допоможе квадратне дзеркало. Сувора форма – це перевага виробу, тому що саме з її допомогою вдається підкреслити особливості оформлення кімнати, чого неможливо досягти за допомогою конструкцій іншого форм-фактору.

Скляно-дзеркальна майстерня Скломакс, що працює у Києві, займається виготовленням дзеркал квадратної форми. Ми пропонуємо замовити виріб з необхідними параметрами до спальні, передпокою, ванної кімнати, оскільки виконуємо індивідуальні замовлення.

Куди можна встановити квадратне дзеркало

Дзеркальні полотна у вигляді квадрата універсальні. Їх можна розмістити у будь-якому житловому приміщенні. Кількість елементів можуть змінюватись: красиво виглядає композиція з декількох квадратних дзеркал. Це буде практичне рішення, яке виконує декоративну функцію.

Квадратне дзеркало може мати такі характеристики:

  • Наявність рами. Бажано, але не обов’язково. Сучасна обробка граней дозволяє зробити їх красивими та безпечними. Фацет заломлює світло, що потрапляє на нього, за рахунок чого з’являються відблиски і приміщення наповнюється фарбами.
  • Підсвічування. Актуальна для виробів, які планується розмістити у коридорі чи ванній. Також дзеркала з підсвіткою встановлюються для туалетних столиків, що дозволяє жінкам без проблем наносити макіяж.
  • Колір. Можна вибрати стандартне срібне полотно, проте підкреслити дизайн зможуть і оригінальніші тоновані варіанти – бронзові, графітні.
  • Розмір. Наші майстри готові зробити квадратне дзеркало будь-якого розміру. Виготовимо великі полотна для розміщення на стіні та маленькі акуратні вироби для прикраси журнального столика.

Квадратні полотна часто розміщують навпроти вікон, якщо це дозволяє інтер’єр кімнати. Таке рішення дозволить зробити приміщення світлішим, візуально розширити його.

Придбати виріб з відповідними параметрами можна прямо на сайті нашого інтернет-магазину. Ціна обговорюється з кожним замовником окремо та залежить від особливостей замовленої дзеркальної конструкції. На об’єкт для виконання безкоштовних вимірів може під’їхати майстер, якщо є необхідність.