Главная > Послуги > Порізка дзеркала

Порізка дзеркала

Різання дзеркала – етап створення виробу потрібно форми та розміру. Після правильної та якісної порізки дзеркальне полотно можна піддавати декоративній обробці – робити візерунок піскоструменем, формувати фацет, щоб надалі використовувати його за призначенням.

Компанія Скломакс в Києві пропонує послуги прирізки дзеркал. Для цього ми маємо всі можливості: досвідчені майстри, сучасне обладнання та матеріали високої якості.

Особливості порізки дзеркал

Ми виконуємо різноманітні види обробки:

  • прямолінійне та криволінійне різання;
  • різання складних геометричних фігур;
  • обробку кромки дзеркального полотна – шліфування, полірування;
  • фацет на дзеркалі – формування скошеного краю під кутом.

У нас ви можете замовити прирізку дзеркала завтовшки від 2 до 6 міліметрів, розміри варіюються. Також працюємо з різними видами дзеркальних листів – рифленими, візерунчастими. Вирізаємо дзеркальну плитку для облицювання ніш, кухонних фартухів та інших ділянок з метою декору.

Для різання використовуємо інструменти різних типів, включаючи ручні та автоматичні, різати можемо як за шаблоном, так і за наданими клієнтом розмірами. Залучення до роботи досвідчених майстрів гарантує акуратність та оперативність виконання прирізки.

Використання дзеркала після різання

Купити у нас дзеркало або замовити його різання ви можете для використання дзеркального полотна у квартирі, приватному будинку чи офісі. Крім стандартних полотен, у нас є дзеркала срібло, бронза, графіт, сатин. Вони використовуються для декорування інтер’єру, створення дзеркальних панно, також меблів.

Фахівці нашої компанії, окрім обробки та порізки дзеркал, виконують їх монтаж безпосередньо на об’єкті замовника. Це актуально, якщо йдеться про розміщення великих за розміром полотен, наприклад, у спортивному чи танцювальному залі, встановлення складних конструкцій.

Ціна послуги залежить від особливостей матеріалу, з яким мають працювати майстри – товщина дзеркального листа, його габарити. Різання в нашій майстерні – це надійно, швидко та професійно.

Замовити або проконсультуватися ви можете з менеджером інтернет-магазину. Для цього зателефонуйте йому за вказаним номером телефону або заповніть форму для зворотного дзвінка. Доставляємо готові конструкції по Київській області та Україні кур’єрською службою.