Главная > Послуги > Обробка скла та дзеркала

Обробка скла та дзеркала

Сучасні технології дозволяють зробити дзеркальні або скляні листи красивими та безпечними за рахунок шліфування, полірування та інших типів обробки кромки скла та дзеркала. При цьому вироби не обмежуються квадратним або прямокутним формфактором: спеціальне обладнання допомагає створювати унікальні композиції круглої, овальної, неправильної форми.

Наша майстерня Скломакс, що працює в Києві, виконує роботи з обробки дзеркала та скла. Ми беремося за замовлення різної складності, реалізуємо індивідуальні та типові проекти. У нашому інтернет-магазині ви можете купити вироби та замовити необхідний вид обробки.

Використовувані технології

Наші майстри виконують декілька видів обробки:

  • Порізка дзеркала та скла. Може бути автоматизованою та ручною. Виконується відносно швидко, вирізати скло можна криволінійно та прямолінійно.
  • Фацетування. Точне оздоблення граней. Вона виконується в кілька етапів, це шліфування та полірування. Робить гостру крайку безпечною, акуратною, надає контурів та закінченого зовнішнього вигляду.
  • Матування. Робить поверхню заготовки більш матовою, за рахунок чого створюються візерунки та зображення, погіршується пропускання світла. Виконується за допомогою піскоструму. Актуально при декоруванні дзеркал.
  • Загартування скла. Розігрівання, а потім різке охолодження скляного листа. Виходить високоміцний виріб, який складно розбити, а уламки не мають гострих кутів.
  • Свердління отворів. Серйозна технологічна процедура, яка є обов’язковою для реалізації при установці кріплень та іншої фурнітури.

Зазначимо, що шліфування кромки дзеркала та скла – важливий етап, оскільки краї полотна після різання стають гострими та небезпечними. Прибрати нерівності та відколи, зробити поверхню гладкою – основні завдання шліфування. Є три різновиди країв: напівкруглий, каскадний та єврокромка. Кут торців готового виробу варіюється і може становити від 45 до 90 градусів. Після шліфування поверхня стає матовою, а після подальшого полірування – прозорою.

На виробництві ми використовуємо сучасне професійне обладнання, яке дозволяє нам працювати зі склом та дзеркалом різної товщини. Готові вироби виходять красивими, з правильно обробленими гладкими кромками, що дозволяє використовувати їх у житлових та комерційних приміщеннях, застосовуючи для виконання декоративних та практичних функцій.

Дізнатись ціну та зробити замовлення можна прямо на сайті, зв’язавшись з менеджером Скломакс. Після опису ваших потреб та побажань консультант прорахує вартість.