Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркало прямокутне

Дзеркало прямокутне

Класичне прямокутне дзеркало – основний атрибут квартири, приватного будинку, комерційного приміщення. Воно підходить за стилем до будь-якого інтер’єру, тому вважається універсальним, гармоніює і з меблями, і декоративними елементами.

Компанія Скломакс із Києва займається виготовленням прямокутних дзеркал на замовлення. У нас ви можете купити виріб відповідного розміру та з потрібними характеристиками, щоб він максимально підійшов до існуючого чи запланованого інтер’єру.

Особливості прямокутного дзеркала

Крім практичного застосування, дзеркала прямокутної форми застосовуються для візуального розширення простору, додавання світла до кімнати. Особливо ефект помітний, якщо полотно розміщується навпроти вікна. Саме такі конструкції використовуються для облаштування дзеркальної стіни, оскільки можуть мати досить велику ширину та висоту.

Ми пропонуємо клієнтам замовити дзеркальні вироби, що відрізняються такими характеристиками:

  • Розміром. Від найменших до моделей, що покривають істотну частину стіни.
  • Спосіб монтажу. Розрізняють настінні, підлогові та настільні вироби.
  • Обрамлення. Рама робить дзеркальне полотно ефектнішим, з її допомогою вдається суттєво змінити інтер’єр. Однак можна підібрати конструкцію без рами з фацетом.
  • Підсвічування. Дзеркало з led підсвіткою – рішення для передпокоїв, ванних кімнат. Воно красиво виглядає і є дизайнерським елементом.
  • Колір. В наявності не тільки стандартні срібні полотна. Ми пропонуємо тоновані варіанти – бронза, графіт.

Консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть підібрати дзеркало, що підходить вам за стилем, оформленням та розміром. Для виготовлення ми використовуємо якісну сировину, працюємо на сучасному обладнанні, тому виключено шлюб. Конструкції будуть служити довго, зберігаючи чіткість відбиття, добре переносять перепади температур та вологості.

Ціна обговорюється окремо у кожному конкретному випадку, оскільки залежить від особливостей обраного дзеркального полотна. Якщо ви замовлятимете велике прямокутне дзеркало, на об’єкт для виконання вимірів приїде наш майстер.