Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркальна стіна

Дзеркальна стіна

Дзеркальна стіна – сміливий декоративний додаток інтер’єру, який часто використовують дизайнери для перетворення приміщення, створення яскравого, незвичайного акценту. Рішення ідеально підходить під сучасні стилі дизайну – мінімалізм, ганьби-тік.
Якщо ви бажаєте замовити дзеркальну панель на стіну, звертайтесь до консультантів нашої майстерні Скломакс. Ми працюємо в Києві, займаємося виготовленням, обробкою та монтажем дзеркал. Допоможемо підібрати оптимальний за ціною та параметрами варіант, гарантуємо якісне виконання, акуратність та оперативність.

Використання дзеркальних стін

Монтаж дзеркальних стін можливий у будь-якому за розміром та призначенням приміщенні. Може бути облицьована вся стіна повністю або тільки її частина, у такому разі йдеться про оформлення панно.
Подібне інтер’єрне рішення виконує кілька функцій:
• Візуально розширює простір, роблячи його світлішим. Правильно обране для оздоблення місце допоможе зробити кімнату більш просторою, наповнити її світлом.
• Коригування неправильного планування. Дзеркальні стіни підходять для розширення чи звуження кімнати, зробивши її більш гармонійною.
• Прикраса. Дзеркала використовуються для декорування кімнати. Вони виглядають красиво та оригінально, навіть невелика ділянка, покрита дзеркальним полотном, виділяється на загальному тлі.
Дизайнери не рекомендують встановлювати елементи, що відбивають, на паралельні стіни. Це звужує простір, створює відчуття пригніченості, що точно не додасть затишку.

Варіанти оздоблення

Дзеркала можна розміщувати на стіні кількома способами:
• Суцільне полотно. Для цього вибирається один або два дзеркальні листи і ними повністю облицьовується стіна.
• Оздоблення ділянки. Це може бути місце посередині або ближче до стелі, щоб досягти потрібного візуального ефекту.
• Плитка. Для облицювання застосовуються дзеркальні плитки будь-якої форми: квадратні, прямокутні, стільникові, трикутні. Створюється привабливе панно.
• Покриття кількох стін. Спірне рішення, оскільки важливо не перестаратися.
Дзеркало добре виглядає у вузькому коридорі, над обіднім столом на кухні, а також біля ліжка в спальні. Для обробки необов’язково купувати класичні полотна. Дзеркало срібло або з матовою основою виглядає стильно та незвично.
Монтаж дзеркальної стіни вимагає попередньої підготовки поверхні: вона має бути вирівняна. Панелі закріплюються за допомогою плиткового клею, який наноситься на внутрішню частину полотна і розрівнюється шпателем. Вироби великого розміру можна кріпити за допомогою спеціальних кріплень.
Купити дзеркала потрібного розміру та у необхідній кількості можна прямо на сайті нашого інтернет-магазину. Розрахунок вартості здійснюється індивідуально після обговорення замовлення та приїзду майстра на об’єкт. Є питання – поставте їх консультанту Скломакс.