Дзеркало у рамі

Наша скляно-дзеркальна майстерня Скломакс у Києві пропонує клієнтам великий вибір дзеркал. Особливе місце у списку продукції займають дзеркала з рамою на стіну. Це витончені, красиві вироби, які будуть доречні як у вітальні та спальні, так і у передпокої та ванній кімнаті. Можна підібрати модель, яка буде точно відповідати наявному інтер’єру, сподобається власникам і привнесе в приміщення нотку елегантності.

Оскільки наша компанія є безпосереднім виробником дзеркал у рамі, ми виконуємо замовлення на індивідуальні проекти. Власне виробництво дозволяє нам випускати дзеркальне полотно в різноманітних розмірах, використовувати багети різної товщини, підбирати колір і характеристики, орієнтуючись на побажання замовника.

У роботі ми використовуємо якісні матеріали. Дзеркала немає дефектів, потертостей і сколів, відбиток виходить без спотворень. Це стосується і матеріалу рам: це міцна деревина або інша сировина, яка відрізняється зносостійкістю, привабливістю і стійкістю до негативних факторів навколишнього середовища.

Різноманітність продукції

У нас ви можете замовити дзеркала в рамі, які відрізняються такими особливостями:

  • кольором – як рами, і самого полотна, яке може бути виконане у відтінку графіт, бронза;
  • формою – на вибір круглі, квадратні, овальні, прямокутні варіанти;
  • розміром – маленькі, середні та великі, вибір залежить від площі приміщення, довжини стіни та призначення виробу.

Купити дзеркало в інтернет-магазині просто: зв’яжіться з нашим консультантом за вказаним у контактах номером та опишіть, яке дзеркальне полотно вам потрібне. Фахівець відповість на запитання, озвучить ціну виробу та час виготовлення.