Дзеркало срібло

Срібне дзеркало – прикраса вашого будинку, квартири чи офісу. Воно використовується для декоративних та практичних цілей, розміщуючись у передпокоях, ванних кімнатах, спальнях, вітальні. Багато дизайнів інтер’єрів включають дзеркала, адже з їх допомогою можна досягти бажаного візуального ефекту.

Різкою та продажем дзеркал займається наша компанія Скломакс, розташована в Києві. Ми допоможемо підібрати виріб під ваші потреби, підготуємо його та привеземо на об’єкт. Розмір і форма дзеркала срібло варіюються: ми пропонуємо різноманітні варіанти.

Дзеркало срібло 4 мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
865,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
1211,00 грн./кв.м.
Дзеркало срібло 5 мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
1210,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
1694,00 грн./кв.м.
Дзеркало срібло 6 мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
1538,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
2153,00 грн./кв.м.

Переваги, виготовлення срібного дзеркала

Це традиційне дзеркальне полотно. Воно доповнює інтер’єр, посилює освітлення, розширює простір. Дзеркало срібло має низку переваг:

  • Зносостійко. Полотно не старіє, не псується з часом. Захисна плівка, що покриває срібний виріб, не дозволяє контактувати поверхні з водою і повітрям, зберігаючи її первісний вигляд.
  • Чіткість відображення. Відсутнє спотворення, відображення світла становить 92%, що дозволяє використовувати цю здатність при складанні дизайнерського проекту.

Пропонуємо купити у нашому інтернет-магазині дзеркало срібло завтовшки 4 мм, 5 мм або 6 мм. Чим товще полотно, тим вища ціна. Вироби невеликої товщини підходять для кріплення на меблі, для встановлення на будь-яку рівну та підготовлену поверхню. Полотна срібло на 6 міліметрів підійдуть для монтажу на не рівну площину, їх можна використовувати як кухонний фартух або плитку у ванну кімнату.

Фахівці нашої компанії виконують обробку кромки полотна – зачистку, полірування, шліфування, виготовлення фацету. Озвучіть побажання майстру під час замовлення дзеркала срібло, який тип обробки граней вам підходить. Не знаєте, що віддати перевагу – порадьтеся з консультантом.

У нашій компанії ви можете замовити виріб будь-якої форми та розміру: ми виготовляємо моделі з дзеркала срібло круглої, овальної, квадратної та фігурної форми. Також встановлюємо підсвічування, робимо раму.

Є питання – задайте їх нашому консультанту, зателефонувавши за одним із номерів телефонів або замовивши зворотній дзвінок.