Главная > Продукція > Скляні сходи

Скляні сходи

Скляні сходи – незабутній елемент інтер’єру. Вони приковують погляд, виглядають солідно та сміливо. Правильно спроектовані та зроблені сходи прослужать дуже довго, радуючи власників бездоганним зовнішнім виглядом та функціональністю.

Компанія «Скломакс» пропонує клієнтам купити сходи зі скла у Києві. Ми маємо великий вибір скла, а в нашій команді працюють досвідчені майстри, тому ми зможемо підібрати оптимальний варіант конструкції і втілити його в життя.

Скляні сходи №5
Скляні сходи №4
Скляні сходи №3
Скляні сходи №2
Скляні сходи №1

Переваги скляних сходів

На вигляд вони здаються крихкими і хиткими, але це враження помилкове. Сучасні технології дозволяють отримати міцне, стійке до негативних факторів середовища скло.

Переваг у подібних конструкцій дуже багато:

  • Незвичайний та дорогий вигляд. Сходи стануть справжнім надбанням власників, прикрасять і позитивно перетворить інтер’єр будинку, котеджу або офісного приміщення.
  • Безпека. Скло стійко переносить механічні та вагові навантаження, перепади температур, високу вологість.
  • Екологічність. Під час експлуатації конструкція не виділяє шкідливі речовини, їй не страшні пліснява та грибки.
  • Збереження початкового вигляду. Скляні сходи прослужать дуже довго, не змінюючись із роками.
  • Універсальність. Підходять для будь-якого сучасного інтер’єру, можуть мати різну форму сходів та протяжність.
  • Простий монтаж. Легко встановити і розібрати як сходинки, так і поручні зі скла.

Різноманітність конструкцій

Ви можете підібрати огорожі, сходи та поручні, орієнтуючись на власні уподобання та бажання.

Ми пропонуємо підібрати такі характеристики скляних сходів:

  • Конфігурація. Сходинки та перила не обов’язково повинні бути прямокутні та рівні. Скло можна гнути, надаючи йому потрібної форми, або вирізати, роблячи овальним, квадратним. А сама конструкція може бути маршова, гвинтова, консольна.
  • Колір. Варіативність скла велика: прозора, матова, оброблена піскоструминним апаратом або пофарбована в будь-який колір.
  • З’єднання. Всі деталі скляних сходів можуть бути скріплені за допомогою кріплень та стійок або мати безкаркасний спосіб кріплення.
  • Підсвічування. Цікаво і шикарно виглядають огорожі з підсвічуванням. Вони ніби ширяють у повітрі.

Як матеріал використовується спеціальне скло – триплекс або загартоване. Воно відрізняється високою міцністю, що гарантує стабільність усієї системи на довгі роки. Щоб сходи не ковзали, на них наносять спеціальним покриттям.

Догляд за перилами та ступенями простий: достатньо протирати їх засобом для миття скла у міру забруднення. Навіть якщо роками не мити скляне полотно все одно вдасться повністю відновити його. Якісний матеріал не каламутніє і зберігає забарвлення.

Замовити сходи у компанії “Скломакс” просто!

Дізнатися про особливості виготовлення скляних конструкцій або замовити вироби за індивідуальним проектом ви можете прямо зараз, зв’язавшись з консультантом нашого інтернет-магазину. Він допоможе підібрати матеріали, розповість про терміни виробництва та монтажу. Вартість залежить від складності, розмірів, ціни скла в Києві та додаткових матеріалів.