Дзеркало сатин

Сатинове чи матове дзеркало – оригінальний спосіб змінити звичний інтер’єр. Полотна сатин відрізняються від звичайних дзеркал відсутністю відбивної спроможності. Їх можна використовувати як самостійний елемент, основна функція – декоративна.

Замовити дзеркало у Києві усі охочі можуть на сайті нашого інтернет-магазину Скломакс. Ми – скляна та дзеркальна майстерня, надаємо клієнтам можливість вибрати відповідне за розміром, типом та формою полотно. Організуємо доставку та монтаж, допоможемо підібрати прийнятний варіант.

Дзеркало Сатін 4 мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
1265,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
1771,00 грн./кв.м.

Характеристики, особливості сатинового дзеркала

Дзеркала типу сатин створюються способом піскоструминної обробки. За допомогою цієї процедури на поверхні можна створити матовий малюнок, візерунок, зберігши здатність відбивати у частини полотно. Або ж можна надати матовості всієї дзеркальної поверхні: у такому випадку вона стає напівпрозорою, однорідною.

Сатинове дзеркало має багато переваг:

  • Не видно слідів використання на поверхні. Відбитки пальців не залишаються, а пил не осідає, тому полотна сатин можна розміщувати у приміщеннях, де знаходяться діти.
  • Легке чищення. Догляд виключає появу розлучень. Сатинові скляні листи не потребують частого протирання поверхні.
  • Зносостійкість. Малоймовірна поява сколів, подряпин та інших вад.

Дзеркало сатин можна використовувати як декоративний елемент у дизайні, монтувати на міжкімнатну перегородку, двері шаф-купе або стулки. Воно встановлюється на стандартні кріплення або рідкі цвяхи. За формою робимо круглі, овальні, квадратні, прямокутні та фігурні. Якщо потрібно, зробимо підсвічування, оформимо фасет.

Товщина полотен типу сатин складає 4 мм. Ціна залежить від розміру виробу та способу різання – прямолінійного або фігурного. Щоб купити виріб сатин, зв’яжіться з нашим консультантом за номером телефону. Він відповість на запитання, підкаже оптимальний варіант, орієнтуючись на ваші потреби, проконсультує щодо доставки та оплати.