Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркальна плитка

Дзеркальна плитка

Унікальним, привабливим та стильним елементом дизайну інтер’єру є дзеркальна плитка. Вона підходить до будь-якого приміщення, незалежно від його розміру і типу. Прекрасно виглядає у спальні, передпокої, ванній, вітальні, візуально збільшує, розширює маленькі кімнати, додає світло, глибину та об’єм.
Виробництвом та монтажем дзеркальної плитки у Києві займається наша скляна майстерня Скломакс. Ми реалізуємо задум замовника, допоможемо підібрати форму та розмір скляних плиток, щоб отримане панно підходило до інтер’єру та тішило власника довгі роки.

Застосування дзеркальної плитки

Дзеркало – унікальний матеріал. Виготовлені з нього вироби виконують кілька функцій: візуально розширюють простір кімнати, згладжують помилки ремонту, прикрашають стіни. Панелі із дзеркала підійдуть для монтажу у будинках та квартирах.
Завдяки високій здатності, що відображає, панно використовується як дзеркало. Воно гідно витримує навантаження, перепади температур, високий рівень вологості, вплив кислот та хімії.
Дзеркальна плитка може мати різний дизайн. Кольорове розмаїття досить широко, щоб покупець зміг підібрати потрібний варіант. За типом плитка поділяється на два види:
• З фацетом. Фацет є спеціально оброблений край дзеркальної плашки. За допомогою такої дзеркальної плитки на стіну легко створюються химерні композиції, оскільки від скошеної крайки дуже гарно відбивається світло.
• Без фацету. Гладкі плашки без рельєфу – варіанти створення дзеркальної стіни, оскільки шви конструкції будуть непомітні.
Плитки різняться формою. Найбільш популярні – квадратні та прямокутні, проте можна замовити трикутні та шестикутні вироби. Оптимальна товщина кожної плашки – 4 міліметри.

Монтаж дзеркальної плитки

Майстри нашої компанії зможуть створити панно із дзеркал швидко та акуратно. Для рівних плашок, які не мають оброблених країв, важливо підготувати основу. Стіна має бути ідеально рівною, інакше відображення спотворюватиметься. Якщо є фацет на дзеркалі, акуратне вирівнювання стін не знадобиться, оскільки присутній фацет і так відбиватиме природне і штучне світло.
Для монтажу підійде плитковий клей або рідкі цвяхи. Склад підбирається під особливості приміщення, яке планується установка. Після укладання потрібно не забувати доглядати поверхню. Не можна терти дзеркало жорсткими губками, застосовувати для очищення абразивні засоби.
Замовити дзеркальну плитку пропонуємо на сайті нашого інтернет-магазину. Перед тим як купити вироби, на об’єкт приїде замірник. Щоб дізнатися про приблизну ціну, зв’яжіться з консультантом.