Главная > Послуги > Монтаж дзеркал

Монтаж дзеркал

ТОВ ’’Компанія ’’СКЛОМАКС’’
м. Київ, тел. (095) 250-99-22, (093) 569-59-58, (068) 957 -70-10

e-mail: sklomaxx@gmail.com, сторінка сайта: sklomax.com.ua

Монтаж дзеркал – по суті найвідповідальніший і найскладніший момент при роботі з дзеркалом. Будь-які неточності можуть пошкодити дзеркало, а це, у свою чергу, призведе до заміни всього виробу. Тому цю послугу мають виконувати професіонали. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи з дзеркалами, тому виробляють монтаж швидко, якісно, ​​акуратно, з дотриманням усіх технологічних процесів. ТОВ “Компанія “Скломакс” здійснює повний комплекс послуг з монтажу дзеркал та скла. До переліку цього комплексу входять:

  • виїзд замірника на об’єкт – вартість послуги 400 грн. (Ця сума буде врахована при оформленні загальної рахунок-фактури);
  • попередній прорахунок вартості всього монтажу;
  • виготовлення виробу;
  • доставка на об’єкт (від 1000 до 1200 грн. залежно від району);
  • занесення на об’єкт – від 150 до 200 грн./за поверх (залежно від розміру виробів та наявності вантажного ліфта);
  • установка (монтаж) – 350 грн./кв.м. (монтаж одного дзеркала площею до 1 кв.м. – 400 грн. без урахування комплектуючих)

Основні методи кріплення дзеркал до поверхні, що використовуються нашими фахівцями:

  1. Монтаж за допомогою клею;
  2. Монтаж за допомогою спеціальних кріплень (метизів)
  3. Монтаж за допомогою профілю.

Цим не обмежуються методи кріплення, т.к. можуть використовуватись і в поєднанні один з одним. Все, що Вам потрібно – це передзвонити нам і розповісти про ваші побажання. Ми порадимо Вам оптимальні варіанти кріплення вашого виробу, попередню вартість, терміни виготовлення та монтажу. Ми приділяємо максимум уваги кожному клієнту!