Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркало у ванну кімнату

Дзеркало у ванну кімнату

Дзеркало у ванній кімнаті – обов’язковий атрибут під час облаштування приміщення. Крім своєї прямої функції, воно робить інтер’єр завершеним, служачи, зокрема акцентним елементом.

Правильно підібране дзеркало допоможе перетворити ванну, забезпечить комфорт при виконанні гігієнічних процедур, догляду за обличчям, накладанні макіяжу. Наша скляна майстерня Скломакс пропонує замовити дзеркало в Києві, яке ми зробимо за індивідуальним проектом або запропонуємо недорогі варіанти з асортименту готових рішень.

Дзеркало у ванну кімнату
Дзеркало у ванну кімнату
Дзеркало у ванну кімнату
Дзеркало у ванну кімнату
Дзеркало у ванну кімнату

Особливості дзеркальних полотен у ванній кімнаті

Дзеркало у ванній кімнаті відрізняється низкою особливостей:

  • Якість. Відсутність сонячного світла у приміщенні за необхідності чітко передавати відбиток висуває до дзеркала серйозні вимоги щодо якості полотна. Поверхня має бути ідеально рівною, без дефектів, потертостей та сколів.
  • Стійкість до температури та вологості. У ванній кімнаті спостерігається постійно високий рівень вологи. На дзеркальну поверхню потрапляють краплі води, а часті перепади температури не повинні впливати на стан дзеркала.
  • Наявність підсвічування та додаткових елементів. Підсвічування, поличка – не обов’язкові деталі, проте вони впливають на зручність використання дзеркала у ванній кімнаті.
  • Легкість у догляді. Сліди від пальців, висохлих крапель повинні легко витиратися, щоб поверхня залишалася ідеально чистою.

Продукція нашої компанії

У нашому інтернет-магазині представлені зразки товару, який ми можемо зробити. Наші виробничі потужності дозволяють задовольнити потреби у якісному дзеркалі будь-якого покупця. Розмір та особливості полотна варіюються:

  • пропонуємо купити круглі, овальні, квадратні, прямокутні вироби;
  • за кольором дзеркала можуть бути бронзовими, срібними;
  • з підсвічуванням або без: ми використовуємо світлодіодне підсвічування, яке йде по периметру полотна.

Наша продукція відповідає суворим вимогам безпеки та якості. Підберемо варіанти, що підходять за ціною та стилем саме для вашої ванної кімнати. Консультуємо щодо догляду та монтажу, проте встановлення також входить до переліку наших послуг.

Якщо потрібна консультація, звертайтесь до менеджера за вказаним номером телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок. Приймаємо в офісі графік роботи можна подивитися в розділі Контакти.