Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркало для шафи купе

Дзеркало для шафи купе

Дзеркало – невід’ємний елемент інтер’єру. Воно не тільки виконує функціональну роль, а й стає декоративним доповненням, акцентом та прикрасою приміщення. При оздобленні шаф купе теж використовується дзеркало: це зручно і допомагає меблям краще вписатися в навколишнє оточення.
Купити дзеркало для шафи купе у Києві ви можете в інтернет-магазині Скломакс. Ми займаємося виробництвом, обробкою, доставкою та монтажем дзеркал та скла. Використовуємо високоякісні матеріали, роботу робимо акуратно і в точно обумовлений з клієнтом термін.

Використання дзеркал для шаф купе

Існує кілька варіантів застосування дзеркальних полотен для шаф купе:
• Дзеркальні двері до шафи. Це найпоширеніший спосіб монтажу. На одну, дві або всі двері встановлюється полотно, таким чином весь або частина фасаду стає дзеркальним.
• Декоративне оздоблення. Дзеркало використовується як вставки. Наприклад, дзеркальні елементи поєднують з іншими матеріалами, створюючи своєрідну композицію.
• Усередині шафи купе. Дзеркальне полотно або кріплять на внутрішній бік дверей, або роблять його висувним. Останнє рішення почало користуватися попитом через зручність.
Будь-який з перерахованих вище способів встановлення дзеркала на двері підходить для меблів, що використовуються в передпокої, вітальні або спальні. Розмір та кількість стулок теж не має значення – полотна можна підібрати індивідуально.

Особливості дзеркал

За допомогою встановленої на дверях шафи купе дзеркала вдається змінити кімнату. Це легко зробити, вибравши відповідний відтінок або малюнок дзеркального полотна. Є кілька варіантів:
• срібний – класичний виріб, що підходить під усі інтер’єри, як правило, використовується строго за призначенням;
• бронзова, графітна – поверхня має відповідний відтінок, що надає полотну особливого шарму, а простору – затишку;
• матове – характеризується нечіткістю відображення, підходить як декор;
• сатинове – дзеркало втрачає здатності, що відбивають, піддаючись спеціальної обробці, проте набуває глибоку матовість;
• піскоструминна обробка – піскоструй на дзеркалі виглядає красиво, з його допомогою створюють візерунки, орнаменти або повноцінні малюнки;
• фотодрук – на поверхню наноситься високоякісний рисунок.
Для шаф з дверцятами купе застосовуються дзеркальні листи товщиною до 5 міліметрів. Чим товстіше полотно, тим воно важче, тому створює додаткове навантаження на роликовий механізм. Оптимальна ширина виробу – до 1 метра, висота – 2,75 метра.
При виборі звертайте увагу на якість дзеркальних листів. Неприпустимі дефекти, поверхня має бути гладкою та рівною. Наша майстерня застосовує лише якісні, безпечні матеріали, тому продукція витримує високий рівень вологості, вплив температури, довго зберігає первинний зовнішній вигляд.
Замовити дзеркало на двері шафи купе можете у консультанта магазину, якщо ви знаєте необхідний розмір та визначились з характеристиками виробу. Якщо ні, то наш матер приїде на об’єкт, здійснить виміри та допоможе підібрати найкращий варіант. Також фахівець вкаже приблизний термін виготовлення та ціну.