Главная > Продукція > Скляні перегородки для душу

Скляні перегородки для душу

Скло у ванних кімнатах повсюдно почали використовувати порівняно недавно, проте скляні елементи швидко завоювали популярність та любов користувачів. Якщо вам потрібно виконати зонування, кращого варіанта ніж скляні перегородки, ви не знайдете. Вони гідно справляються із поставленими завданнями, привабливо виглядають та характеризуються високою зносостійкістю. Замовити душову перегородку зі скла Ви можете на сайті нашої компанії Скломакс

Душова перегородка зі штангою
З доставкою та установкою
Від 8 900,00 грн.
Душова перегородка від підлоги до стелі у прозорому склі
З доставкою та установкою
Від 11 000,00 грн.
Душова перегородка з матового скла
З доставкою та установкою
Від 12 000,00 грн.
Душова перегородка з тонованого скла
З доставкою та установкою
Від 11 500,00 грн.
Душова перегородка із прозорого скла
З доставкою та установкою
Від 9 000,00 грн.

Переваги огорож зі скла

Вибір на користь скляних конструкцій пояснюється високими експлуатаційними характеристиками матеріалу, з якого вони виготовляються:

  • Стійкість до механічних пошкоджень. Ми робимо перегородки для ванної кімнати завтовшки не менше 5-10 міліметрів. У процесі виробництва скло піддається гартуванню, що у багато разів підвищує його міцність.
  • Гігієнічність. Скляна перегородка для душу легко очищається, не схильна до утворення цвілі, грибка, не виділяє шкідливих речовин.
  • Безпека. Незважаючи на те, що скло прийнято вважати небезпечним матеріалом, листи, що використовуються для стінки, максимально надійні. Навіть якщо скляна шторка для душу розіб’ється, вона розлітається на уламки, які не мають гострих кутів.
  • Презентабельність. Перегородка гармонійно вписується в будь-яку ванну кімнату, незалежно від стилю оформлення кольорової гами.
  • Варіативність. У нас можна купити огорожу для душової необхідного розміру, оскільки виготовляємо їх на замовлення, орієнтуючись на параметри приміщення.

Якісно зроблена скляна перегородка, а також використання хороших ущільнювачів та фурнітури, забезпечить герметичність конструкції. Решта ванни буде надійно захищена від бризок і вологи.

Різноманітність шторок для душової зі скла

Ми займаємося виробництвом каркасних та безкаркасних моделей перегородок. Перші відрізняються наявністю металевого чи пластмасового профілю, що йде по всьому периметру виробу. Скляна конструкція герметична, оскільки використовується силіконовий ущільнювач.

Безкаркасні моделі виглядають витонченіше, не перевантажують приміщення, що дозволяє візуально розширити навіть стиснуту ванну кімнату, коректно огородивши зону душу.

Також огорожа може бути з дверима та без них. Якщо ви віддаєте перевагу першому варіанту, консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть підібрати фурнітуру, включаючи дверну ручку, петлі, ущільнювачі, стабілізаційні шланги. Встановлюємо розпашні та розсувні двері.

Наша компанія пропонує замовникам різноманітний дизайн душових стінок:

  • конструкції із прозорого скла – практичний, традиційний варіант, виконує захисні функції;
  • матові (вся шторка або малюнок) – матовість забезпечується за рахунок обробки поверхні піскоструменем;
  • з лазерним гравіюванням – можна нанести малюнок, візерунок, надати полотну блиск.

Ми пропонуємо практичні, функціональні варіанти скляних перегородок для душу за прийнятною ціною. Маємо високотехнологічне обладнання, за допомогою якого можемо виготовляти різну продукцію зі скла для побутового використання – душові кабіни, перегородки у ванну, інші скляні елементи для встановлення в житлових кімнатах та комерційних приміщеннях.

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з пропозиціями компанії, дізнатися про перелік послуг, які ми надаємо. Детальніше про те, як замовити скляну перегородку в душ, які будуть терміни виготовлення, способи доставки та швидкість монтажу, ви можете дізнатися у консультанта.