Главная > Продукція > Скляна огорожа

Скляна огорожа

Вироби зі скла – невід’ємні атрибути сучасних інтер’єрів та екстер’єрів. Вони використовуються не тільки як предмети декору, а й як конструктивний елемент будівель. Скляні огородження – чудовий вибір для споруд житлового та комерційного фонду. Вони добре поєднуються з іншими матеріалами, виглядають доречно у міському архітектурному ансамблі та мають естетичний вигляд.

“Скломакс” – інтернет-магазин виробів зі скла. Ми пропонуємо широку різноманітність варіантів скляних огорож для офісних, житлових приміщень, зовнішніх та внутрішніх об’єктів.

Скляна огорожа 4
Скляна огорожа 3
Скляна огорожа 2
Скляна огорожа

Переваги встановлення скляних огорож

Вироби мають цілу низку переваг, що вигідно відрізняють їх від аналогів з інших матеріалів:

  • Тривалий термін експлуатації. Конструкції прослужать понад 25 років без втрати первісних якостей та без змін у зовнішньому вигляді.
  • Стійкість до зовнішніх дій. Не псуються під впливом сонця, високих і низьких температур, не схильні до впливу бактерій, грибків, плісняви.
  • Висока міцність. Огородження виготовляються із спеціального скла, що робить їх використання безпечним.
  • Легкість встановлення та експлуатації. Конструкції просто монтувати та демонтувати, спеціальні інструменти для цього не знадобляться. Специфічне обслуговування не потрібне: обробку антикорозійними сумішами, фарбування робити не потрібно.

Варіанти огорож зі скла, матеріали

Скляні огорожі – це перила та огорожі, що встановлюються на різних об’єктах. Ви можете замовити у нас такі огорожі:

  • Стійкова конструкція. Скляні полотна кріпляться один до одного та до опор за допомогою металевих стійок. Такий варіант найбільш популярний, оскільки відрізняється зручністю та універсальністю.
  • Точкова конструкція. Не мається на увазі наявність стійок, а полотна тримаються на точкових кріпленнях, що надає огорожі більш лаконічний і акуратний вигляд.
  • Цілісноскляні вироби. Підходять для коротких сходів, оскільки для їхнього зведення використовується цілісний лист скла.

Для виробництва застосовуються стекла декількох видів:

  • Загартоване. Скляне полотно проходить термообробку за дуже високих температур, а потім різко охолоджується повітрям. Через подібну процедуру матеріал набуває високої міцності. Якщо конструкцію все ж таки вдалося пошкодити, то вона розсипається на дрібні уламки без гострих кутів, про які неможливо поранитися. Готове загартоване скло механічно обробляти не можна, тому різання та декор роблять на етапі підготовки.
  • Триплекс. Складається з кількох стекол, скріплених між собою полімерною плівкою. Всі елементи стають одним цілим у процесі нагрівання та пресування. Триплекс має високі показники міцності.
  • Мольоване. Вигнуте скло, форму якому надають при нагріванні. Підходить для скляних перил, що мають вигин.

Крім цього, загородження можна надати певний колір або малюнок за допомогою піскоструминної обробки.

Виготовлення огорож за індивідуальним проектом

Компанія «Скломакс» займається проектуванням, виготовленням та встановленням скляних виробів усіх типів та розмірів. У нас можна купити сходові огорожі, паркани для терас, літніх майданчиків, басейнів. Замовте у Києві будь-який варіант конструкції та наші фахівці втілять бажане в життя.

Ціна формується виходячи з обраного матеріалу, дизайну та габаритів огорожі. Обговорити роботу, вартість, тривалість виготовлення та монтажу ви можете з нашим менеджером, зателефонувавши йому за вказаним на сайті номером телефону.