Главная > Послуги > Монтаж скла

Монтаж скла

Монтаж скла – послуга, яку надають майстри нашої скляно-дзеркальної майстерні Скломакс. Ми робимо монтажні роботи по Києву, пропонуючи встановити скло в офіси, квартири, приватні будинки. Це можуть бути скляні конструкції будь-якого типу: перегородки для робочої зони, декоративні елементи для зонування простору, системи душових та ванних кімнат різної складності.

Особливості робіт

Правильній та акуратній установці передують підготовчі заходи:

  • визначення з варіантами конструкції – купе, радіусна, доладна, трансформер, цільна;
  • підбір комплектуючих, кріпильних елементів, профілів;
  • проведення вимірів, щоб уникнути переробок і зробити конструкцію, що максимально підходить під особливості приміщення.

Крім монтажу, наші фахівці здійснюють порізку скла в Києві, доставку на об’єкт. Усі заходи виконуються під ключ. Працюємо зі звичайним, загартованим і триплексом склом, при цьому рівень складності установки в кожному випадку відрізняється. Наприклад, для загартованого скла потрібно передбачити отвори в полотні для кріплення ще до етапу загартування, проте наші майстри враховують ці нюанси.

Замовивши монтаж скла у нашому інтернет-магазині, ви отримаєте якісну, міцну скляну конструкцію. Вона радуватиме бездоганним виглядом довгі роки, а правильний підбір матеріалів гарантує безпеку.

Купити скло або замовити інсталяцію ви можете прямо на сайті. Ціна монтажу скляних елементів залежатиме від їх складності та габаритів, тому вартість визначається індивідуально. Якщо виникли питання, зв’яжіться з консультантом, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті.