Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркало у спальню

Дзеркало у спальню

Підбір дзеркала до спальні супроводжується певними труднощами, оскільки важливо не перевантажувати простір, зберігаючи затишок, комфорт та розслаблену атмосферу. Продумане розміщення дзеркального полотна допоможе вирішити відразу кілька завдань: прикрасить приміщення, допоможе власникам оцінити свій зовнішній вигляд, зробить кімнату більш просторою та світлою.

Фахівці скляно-дзеркальної майстерні Скломакс пропонують замовити дзеркало з порізкою у Києві для подальшої установки у вашій спальні. Ми використовуємо якісні матеріали та сучасне обладнання, що допомагає нам виготовляти гарні конструкції для різноманітних інтер’єрів.

Дзеркало у спальню
Дзеркало у спальню
Дзеркало у спальню
Дзеркало у спальню
Дзеркало у спальню

Особливості дзеркал у спальню

Існує кілька варіантів дзеркальних полотен, які прийнято розміщувати у спальних кімнатах:

  • Вбудовані. Щоб заощадити простір, дзеркала кріплять до меблів, зокрема дверей шаф. Полотна можуть мати невеликий розмір або займати повністю всю стулку.
  • Підлогові. Окремі вироби, які легко можна переставити. Як правило, мають красиво оформлену раму, стаючи декоративною окрасою інтер’єру.
  • Настінні. Моделі, розміщені на стіні, є доповненням дизайну, допомагають візуально розширити простір, зробити його світлішим і просторішим.

Дзеркало для спальні може мати різноманітну форму та розмір. Красиво виглядають круглі, овальні вироби, одягнені у витончену раму. Конструкція з невеликих дзеркал у вигляді сот стане справжньою родзинкою, що приковує погляд.

Місце розташування полотен на стіні спальні обумовлено особливостями його подальшого використання. Кріплення конструкції біля ліжка несе лише декоративну функцію, а монтаж навпроти або збоку актуальний для тих, хто використовуватиме дзеркало за його прямим призначенням.

Оригінальним рішенням є дзеркала в спальні, оснащені підсвічуванням. Вони додають помешканню м’якості, оригінальності, створюють романтичну атмосферу. Ще однією прикрасою полотен є обробка його за допомогою піскоструму. На поверхні можна зробити будь-який малюнок, візерунок. Оброблена область буде шорсткою та матовою.

Варто звернути увагу, що багато дзеркал в спальні розміщувати ризиковано. Потрібно добре продумати дизайн, щоб простір був не перевантажений, а перебувати в кімнаті було приємно.

Купити виріб відповідної форми та розміру можна прямо на сайті нашого інтернет-магазину. Майстри компанії зроблять монтаж дзеркала до спальні на стіну в день доставки. Ціна виробу залежить від габаритів, способу оздоблення та особливостей замовленого виробу.