Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркала для танцювального залу

Дзеркала для танцювального залу

Дзеркала – важлива складова організації простору танцювального залу. Це конструкції великих розмірів, що відображають, які допомагають танцюристам бачити себе повністю і стежити за тим, чи правильно виконуються рухи. Не можна нехтувати вибором дзеркальних полотен, про це потрібно замислитись ще на етапі проектування студії хореографії.

Купити дзеркала в танцювальному залі ви можете в інтернет-магазині нашої скляної майстерні Скломакс. Ми працюємо в Києві, займаємося різкою, обробкою, встановленням скляних та дзеркальних конструкцій. Працюємо з приватними клієнтами, комерційними організаціями, гарантуємо якість та оперативність виконання замовлення.

Дзеркало для танцювального залу
Дзеркало для танцювального залу
Дзеркало для танцювального залу

Навіщо у танцювальному залі дзеркала

Дзеркала до зали хореографії монтують обов’язково. Це з неможливістю в інший спосіб простежити за виконанням рухів, об’єктивно оцінити їхню правильність і порівняти, як є і як має бути. Дзеркало – це інструмент контролю танців за собою та за іншими, коли йдеться про постановки спільних танців.

Також не слід забувати, що дзеркальні полотна допомагають візуально розширити простір, збільшити освітленість. У таких умовах займатися хореографією буде комфортніше, а заняття пронесуть більше задоволення.

Отже, дзеркала у танцювальному залі виконують кілька функцій:

  • допомагають довести до досконалості руху;
  • дозволяють координувати пересування інших танців, підвищуючи синхронність;
  • миттєвий контроль провідного за роботою групи, оскільки у відбитку видно всі танцюючі.

Особливості вибору дзеркал у танцювальну студію

Дзеркала для студії танців повинні відповідати суворим вимогам, що висуваються до такого роду продукції. Перерахуємо основні з них:

  • Безпека. У залах для хореографії часто трапляються падіння, тому можливість пошкодження дзеркального полотна дуже висока. Дзеркало має бути міцним, витримувати високі навантаження та механічний вплив. Це стосується не тільки самого листа, а й його монтажу, адже погано прикріплене дзеркало підвищує ризик травмування.
  • Відсутність спотворень. Оптимальна товщина – 4-6 міліметрів. Такі полотна передають зображення максимально точно. Більш тонкі моделі деформують простір, що відображає, що неприпустимо для танцювальних залів.
  • Якість. Дзеркальні листи повинні не мати сколів, тріщин та інших вад. Неправильне різання або свердління, погана обробка країв відразу ж позначається на властивостях, що відбивають.
  • Габарити. Невеликі за розміром дзеркала не підходять для студій хореографії. Найкращий вибір – дзеркальна стіна, сформована з полотен від 2 метрів заввишки та 1,5 метрів завширшки. Це забезпечить найкращий огляд та дозволить танцюристам бачити себе повністю. Якщо особливості приміщення не дають можливості монтувати такі конструкції, тоді можна замовити в зал листи заввишки до 1,6 метра і розмістити на стіні 40 сантиметрів від підлоги.

Майстри нашої компанії допоможуть вибрати та придбати дзеркала у танцювальний зал за відповідною ціною. Ми займемося оформленням студії та встановленням полотен, проконсультуємо щодо догляду за дзеркальними конструкціями. Телефонуйте консультанту, якщо у вас є запитання.