Дзеркало графіт

Наголосити на особливості інтер’єру, акцентувати увагу на потрібних деталях допоможе графітове дзеркало. Колір виробів у відтінку графіт варіюється в залежності від особливостей приміщення: у світлих кімнатах вони набувають світло-сірого кольору, а в темних – відтінок наближається до чорного. Це дозволяє творчо підходити до оформлення інтер’єру, експериментувати та насолоджуватися результатом.

Виготовленням дзеркал на замовлення займається компанія Скломакс, розташована у Києві. Ми вирізаємо полотна потрібного розміру, надаємо послуги доставки та монтажу. Використовуємо якісні матеріали, працюємо акуратно, тому наша продукція служить довго, виглядає бездоганно і може використовуватися як у житлових, так і комерційних приміщеннях. Каталог продукції ви можете переглянути на сайті інтернет-магазину.

Дзеркало Графіт 4мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
1355,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
1897,00 грн./кв.м.

Особливості, переваги дзеркал графіт

Графітові дзеркала належать до категорії тонованих. Вони не спотворюють зображення, проте надають йому сірого відтінку. Відображення передається чітко, без змін та деформування, тому полотна кольору графіт підходять для використання у ванних кімнатах, вітальні, спальні, передпокій, а монтувати листи можна як за допомогою спеціальних кріплень, так і на рідкі цвяхи.

Купити дзеркало графіт можна для декорування:

  • меблів – дверей шаф, столиків, полиць;
  • вхідних та міжкімнатних дверей – використовується як повноцінне дзеркало або невеликі вставки;
  • стін – зробіть панно, прикрасьте інтер’єр дзеркальними елементами відтінку графіту різного розміру.

Графітове дзеркало може мати круглу, квадратну, овальну, прямокутну, неправильну форму. Розмір варіюється, тому можна підібрати оптимальний за параметрами варіант. Можна помістити полотно в раму, зробити фацет або просто акуратну обробку країв за допомогою шліфування.

Дзеркала графіт у нашій компанії мають товщину 4 мм. Це оптимальний показник для таких виробів. Догляд за поверхнею не завдасть клопоту: допустимо використовувати стандартні миючі засоби та м’яку тканину.

Ціна дзеркала кольору графіт залежить від розміру та способу різання. Дізнатись вартість та зробити замовлення ви можете прямо на нашому сайті, зв’язавшись з консультантом по одному із зазначених номерів телефонів. Замовте зворотний дзвінок, і ми передзвонимо вам.