Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркальне панно

Дзеркальне панно

Дзеркальне панно на стіну – це прикраса приміщення, яке візуально розширює та збільшує простір. Подібний декор був придуманий у Франції і зараз нерідко трапляється у будинках французів. У Києві замовити виготовлення та монтаж панно із дзеркал ви можете в інтернет-магазині нашої скляної майстерні Скломакс.

Відмінність виробу від звичайних гравірованих дзеркал у цьому, що складається з кількох фрагментів, відокремлених друг від друга з допомогою фацета чи рамки. Дзеркальні плитки можуть бути однаковими або мати різний розмір, колір та форму, але вони завжди становлять єдину композицію.

Дзеркальне панно
Дзеркальне панно
Дзеркальне панно
Дзеркальне панно
Дзеркальне панно

Переваги дзеркального панно

Панно із дзеркал є гарним, витонченим доповненням будь-якого за площею приміщення. Вони чудово виглядають у спальнях, вітальні, вітальні. Виділимо плюси подібної прикраси:

  • зорове розширення кімнати;
  • збільшення освітленості, якщо дзеркальні елементи правильно розташовані щодо вікна;
  • світло від ламп та світильників гарно відбивається від поверхні дзеркальної плитки, створюючи дивовижні відблиски у приміщенні;
  • можливість вибрати спосіб монтажу панно, його розмір та інші характеристики, що найкраще підходять до дизайну конкретної кімнати;
  • панно служить повноцінною заміною стандартного дзеркала.

Дзеркала виготовляються з якісних матеріалів. Вони стійкі до високого рівня вологості та перепадів температур. Це означає, що встановити подібний декор можна у ванній кімнаті або на кухні: дзеркальна плитка не втратить привабливості, проте вимагатиме більш педантичного догляду.

При розбитті або псуванні одного з елементів панно його легко можна замінити на новий без необхідності демонтувати всю конструкцію.

Варіанти оформлення

Крім використання рівних плашок, дзеркальне панно може бути виготовлене з елементів, що зазнали попередньої обробки:

  • Наявність фацету. Дзеркальне панно з фацетом – це полотно, що витончено виглядає. Фацет є обрамлення, зроблене під кутом. Його роблять спеціальним інструментом, а краю надалі неможливо поранитися. Фацет на дзеркалі красиво відбиває світло, робить кімнату просторішою.
  • Піскоструми. За допомогою піскоструминної обробки вдається зробити на дзеркальних елементах малюнок, візерунок за рахунок комбінування матових та глянсових ділянок.
  • Тонування. Тоноване дзеркало набуває певного відтінку, чого вдається домогтися за допомогою нанесеної плівки або спеціальної обробки.
  • Вітражі. Складання панно з різнокольорових дзеркал, у результаті виходить картина. Процес створення вітража досить трудомісткий.

Готове дзеркальне панно кріпиться до стіни двома способами: за допомогою рідких цвяхів або спочатку додаткової поверхні (фанера, дерево), а потім до стіни на спеціальні кріплення.

Замовити дзеркальне панно у нашій майстерні

Панно із дзеркальної плитки – вдале рішення для декорування приміщення. Воно урізноманітнить інтер’єр, підкреслить його переваги, допоможе правильно розставити акценти.

Замовити та купити виріб ви можете у нашому інтернет-магазині. Оскільки ми є безпосередніми виробниками, пропонуємо покупцям самостійно вибрати підходящий декор, габарити, матеріали панно, а наші майстри втілять задумку.

Ціна дзеркальної конструкції залежить від термінів виготовлення, кількості елементів, способу художнього декорування, наявності підсвічування. Звертайтесь до менеджерів нашої компанії за консультацією.