Дзеркало бронза

Дзеркала перестали виконувати практичну функцію, повсюдно використовуючи як декоративний елемент, прикраси, для досягнення необхідного візуального ефекту. Це вплинуло виробництво скляних полотен. Вони випускаються не тільки у звичному кольорі та формі, але й мають нестандартний відтінок. Подібним прикладом служить бронзове дзеркало, яке чудово виглядає в сучасних інтер’єрах.

Виготовленням, обробкою, монтажем дзеркал бронзи в Україні займається компанія Скломакс. У нашому інтернет-магазині представлено перелік продукції та послуг, які ми надаємо. Майстри нашої майстерні готові втілити нестандартні рішення для дому, квартири, офісу. Бронзові полотна нашого виробництва можна встановлювати в коридорі, вітальні, ванні, спальні або комерційному приміщенні для досягнення візуального ефекту.

Дзеркало Бронзове 4 мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
1355,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
1897,00 грн./кв.м.

Особливості дзеркал бронза

Родзинку полотну надає бронзове покриття, яке наноситься на стадії виробництва. Тонування дзеркала відбувається із застосуванням сучасних технологій, виходить рівномірним та насиченим, що впливає на кінцеву якість виробу. Зображення характеризується чіткістю, відсутністю спотворень та розмиття.

Вироби кольору бронза відрізняються такими особливостями:

  • Формою. На замовлення клієнта робимо круглі, квадратні, овальні, прямокутні, багатокутні полотна.
  • Розміром. Параметри підбираються, виходячи з місця встановлення виробу. Це можуть бути як невеликі елементи, так і полотна до 2 метрів завдовжки.
  • Спосіб монтажу. Бронзові дзеркала підходять для настінного монтажу, а також кріплення як плитка, вставки в меблі.
  • Оздобленням. Дзеркальні полотна кольору бронза можуть мати фацет або просто оброблені краї за допомогою полірування, шліфування. Можна організувати підсвічування, якщо цього вимагає замовник.

Дзеркала бронза мають товщину 4 мм, що є оптимальним показником для таких виробів. Вони відрізняються зносостійкістю, не псуються від дії вологи.

Купити дзеркало у Києві ви можете прямо на нашому сайті. Тут же можна дізнатися ціну за квадратний метр дзеркального листа бронза з прямолінійним або фігурним різанням. Постали запитання – задайте їх консультанту Скломакс..