Главная > Продукція > Скло > Загартоване скло

Загартоване скло

Гартоване скло – скляні полотна підвищеної міцності та зносостійкості. Вони набувають таких характеристик завдяки особливій технології виготовлення. Загартоване скло широко застосовується для облаштування квартир, приватних будинків та офісів, зокрема для виготовлення меблів, скляних перегородок.

Замовити скло у Києві ви можете в інтернет-магазині Скломакс. Наша компанія займається виготовленням конструкцій зі скла, різкою та обробкою дзеркал. Ми доставляємо, монтуємо скляні вироби безпосередньо на об’єкті, займаємося проектуванням, допомагаємо підібрати конструкцію, виходячи з потреб та побажань замовника.

Технологія загартування та властивості гартованого скла

Щоб зробити скло загартованим, його піддають спеціальній обробці. Технологія передбачає застосування звичайного скла, яке під впливом нагрівання та швидкого подальшого охолодження змінює свої фізичні властивості. Матеріал стає міцним через появу напруги у внутрішніх та зовнішніх шарах.

Характеристики матеріалу, який можна загартовувати:

  • товщина – 4-19 міліметрів;
  • розмір – до 4400х2440 міліметрів;
  • листи можуть бути рівними або гнутими.

Властивості, що набуваються в результаті загартовування:

  • збільшується механічна міцність у 10 разів, міцність на вигин – у 2 рази;
  • стійкість до стиснення стає вищою в 5 разів;
  • розширення діапазону температур від -70 до +300 градусів.

Ще одна важлива перевага – підвищення безпеки. В результаті розбиття розжарюється розпечене полотно на дрібні уламки без гострих країв, про які неможливо поранитися. Це робить вироби незамінними при встановленні в будинки, де мешкають маленькі діти.

Варто звернути увагу, що загартоване скло не можна різати та свердлити. Це призведе до руйнування розжареного листа. Тому перед гартуванням майстер обробляє полотно: вибирає скло потрібно товщини і розміру, робить отвори (якщо потрібно), і тільки потім відправляє на обробку.

Переваги та сфера застосування

Загартоване скло відрізняється низкою переваг:

  • Високий рівень прозорості. Він на порядок вищий, ніж у триплексу. Однак, якщо прозоре скло не потрібне, розжарене можна тонувати в масі або обклеїти плівкою.
  • Низька теплопровідність та висока звукоізоляція. Саме тому гартоване скло застосовується при виробництві склопакетів та фасадного скління.
  • Стійкість до несприятливих умов середовища. Витримує перепади температур, дощ, сніг, вітрові навантаження.
  • Термостійкість. Підходить для використання у лазнях, саунах, при виробництві камінів.

Гартоване скло можна купити як матеріал для сходів, дверей; підходить для облаштування скляних перегородок у будинках та офісних приміщеннях. Скляні загартовані полотна застосовуються при виробництві меблів та зовнішніх захисних конструкцій. Загартовувати також можна вироби, які встановлюються як кухонний фартух.

У нашій майстерні можна замовити виготовлення загартованого скла або конструкції з нього з наступним монтажем. Ціна виробу варіюється в залежності від розміру розжареного полотна та складності роботи. Вартість прораховується індивідуально. Ми розпочинаємо гартування після узгодження всіх нюансів.