Главная > Продукція > Скляні перегородки для офісу

Скляні перегородки для офісу

Скляні перегородки використовуються для поділу загального простору на окремі частини. Завдяки такому способу зонування вдається створити максимально комфортні умови для всіх працівників. Прозорість конструкцій дозволяє досягти високого рівня проникнення природного освітлення, відсутності відчуття захаращеності.

Правильно підібране розташування скляних панелей, якісна металева фурнітура допоможуть зробити офісне приміщення ергономічним, зручним та безпечним. Наша скляна майстерня Скломакс, що знаходиться в Києві, займається виготовленням та монтажем світлопрозорих конструкцій для офісів. Ми допоможемо підібрати перегородки відповідної будови, ціни та характеристик, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Перегородка для офісу
Перегородка для офісу
Перегородка для офісу
Перегородка для офісу
Перегородка для офісу

Види перегородок зі скла

Зараз використовується дуже багато різновидів офісних перегородок зі скла, що відрізняються конструктивними особливостями. Вибір конкретного рішення продиктований параметрами кімнати, куди планується установка, та перевагами замовника.

Ми пропонуємо клієнтам скляні перегородки таких типів:

  • Стаціонарні. Класичні конструкції виконують функції стін. Вони надійно фіксуються, повністю ізолюючи окремі зони одна від одної. Забезпечують хорошу звукоізоляцію, якщо примикають до стелі, але є варіанти до середини стіни. Підходять для офісів великих розмірів.
  • Мобільні. Пересувні, їх легко можна демонтувати та переставити. Це окремі модулі з особливим типом кріплень. За допомогою мобільних перегородок можна максимально ефективно використовувати робочий простір.
  • Розсувні. Актуальні, якщо є потреба у швидкому поділі одного загального приміщення на два окремі. Систему встановлюють у конференц-залах чи приймальнях.
  • Безкаркасні. Передбачають відсутність каркаса, тому виглядають невагомо, особливо підкреслюють інтер’єр офісу. Виготовляються із потовщеного скла, що гарантує безпеку та стійкість.

Крім способу монтажу та типу, скляні перегородки відрізняються наявністю декоративної обробки. Для конструкцій можна використовувати не тільки прозоре скло, але і матове, обклеєне спеціальною плівкою, оброблене піскоструменем.

Переваги перегородок зі скла

В силу високих естетичних та експлуатаційних якостей скло більш переважно як матеріал для зведення перегородок в офісах. Монтаж цегляних або піноблокових стін трудомісткий, тоді як скляні перегородки прості у встановленні, демонтажі, не вимагають додаткової обробки (фарбування, обклеювання). Вони не створюють навантаження на перекриття, тому можна сміливо робити перепланування.

Крім цього, скляні конструкції довговічні, невибагливі у процесі експлуатації, додають офісу презентабельності та солідності.

Замовити скляні перегородки для офісу у Києві ви можете у нашому інтернет-магазині. Фахівці компанії допоможуть обрати та купити прийнятний варіант під конкретний офіс. З питань виробництва, доставки та встановлення проконсультуйтеся з нашим менеджером, зв’язавшись із ним за вказаним на сайті номером телефону.