Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркало у передпокій

Дзеркало у передпокій

Передпокій – специфічна частина квартири чи будинку. Там зазвичай немає вікон, а сама зона невелика, має нестандартну форму. Монтаж дзеркала в коридорі допоможе правильно розставити акценти, вирівняти простір, додати світла, а власникам – оцінити свій зовнішній вигляд перед виходом. Правильно підібрати дзеркальне полотно допоможуть майстри нашої компанії Скломакс, яка працює у Києві.

Ми займаємось різкою, обробкою та монтажем дзеркал та стекол, використовуючи для цього якісне обладнання та матеріали. Наші майстри мають великий досвід роботи, виконують замовлення оперативно, дослухаючись до індивідуальних побажань. Бажаєте замовити оригінальний, неформальний виріб – ми допоможемо у цьому.

Дзеркало у передпокій
Дзеркало у передпокій
Дзеркало у передпокій
Дзеркало у передпокій
Дзеркало у передпокій

Дизайн дзеркал у передпокій

Вибір того чи іншого варіанту залежить від планування та інтер’єру приміщення. У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете переглянути різні моделі, проте ми виконуємо і нестандартні замовлення, допомагаючи перетворити коридор.

Різновиди дзеркал включають моделі такого типу:

  • Настінні. Монтаж на стіні – найпоширеніший через простоту та універсальність. Форма полотна буває різною: круглою, квадратною, прямокутною. Як правило, дзеркала в передпокій на повний зріст мають настінний тип установки.
  • Підлогові. Підходять для великих просторих коридорів, у яких ризик зачепити конструкцію мінімальний. Підлогові полотна можна пересувати, часто вони двосторонні.

Дзеркала в передпокій випускаються з рамою і без рами, можуть мати підсвічування. Колір також варіюється: є стандартні срібні варіанти, бронзові, графітні. Вибір відтінку полотна залежить від того, якого ефекту хоче досягти власник і яку дзеркало функцію покликане вирішити.

Дзеркала в передпокій можна красиво оформити, зробивши його акцентним елементом інтер’єру. На поверхню наноситься малюнок або візерунок за допомогою піскоструму або фотодруку. У першому випадку зображення набуває шорсткості, а ця область стає матовою. Фотодрук дозволяє нанести на поверхню кольоровий малюнок, а дзеркало при цьому не втрачає гладкості.

Майстри Скломакс займаються порізкою дзеркал, надаючи полотну будь-яку форму та розмір. Виконуємо монтаж конструкції, використовуючи для цього спеціальні кріплення або клейові склади. Допоможемо зробити дзеркальну стіну, що стане справжньою окрасою передпокою.

Проконсультуйтеся про те, як купити відповідне дзеркальне полотно у нашого менеджера. Ми також допоможемо підібрати найкращий варіант, орієнтуючись на особливості вашого коридору. Ціна залежить від розміру конструкції та її характеристик.