Главная > Продукція > Дзеркало > Дзеркало Діамант

Дзеркало Діамант

Дзеркало Діамант – прикраса та особливість інтер’єру. Полотно не боїться води, поставляється у різних розмірах, підходить для житлових кімнат та комерційних приміщень. Якщо ви хочете отримати ідеальне дзеркало, тоді ваш вибір – модель Діамант.

Дзеркало Діамант 4 мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
1300,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
1820,00 грн./кв.м.
Дзеркало Діамант 5 мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
1865,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
2610,00 грн./кв.м.
Дзеркало Діамант 6 мм
Ціна з прямолінійною порізкою:
2300,00 грн./кв.м.
Ціна з фігурною порізкою:
3220,00 грн./кв.м.

Виготовлення дзеркал на замовлення Скломакс.

Наша скляно-дзеркальна майстерня «Скломакс» займається виготовленням виробів на замовлення. У нас ви можете замовити дзеркало в Києві та області з доставкою та встановленням.

Ми беремося за замовлення різної складності. Спостерігаючи за сучасними тенденціями у дизайні та виробництві, ми постійно вдосконалюємося, пропонуючи клієнтам якісну, оригінальну продукцію.

Дзеркала Діамант відрізняються від стандартних дзеркальних полотен максимально точним відображенням, без спотворень та деформацій. Вони не мають відтінку, тому світлопередача залишається на висоті.

Наші майстри випускають дзеркала Діамант у кількох різновидах:

  • Настінні. Підходять для розміщення у передпокої, спальні та ванній кімнаті. Бувають круглої, квадратної, прямокутної форми.
  • Підлогові. Відбивають на повне зростання. Передбачають наявність гарного обрамлення. Як правило, мають прямокутну форму, стійкі.
  • Макіяжні. Є підсвічування, тип якого клієнт може підібрати самостійно. Яскравість регулюється.
  • Листові. Дзеркала великого розміру для розміщення у спортивних залах, танцювальних студіях, а також у квартирах під час оформлення дзеркальної стіни.

Товщина полотен варіюється від 15 до 30 мм. Рама підбирається індивідуально. Також ми пропонуємо оформити краї за допомогою простого чи складного фацету. Цей метод обробки надпрозорого дзеркала Діамант передбачає формування красивих скошених граней, які додатково переломлюють світло, що потрапляє на них.

Купити дзеркало Діамант у нашому інтернет-магазині

Замовляючи у нас дзеркальну конструкцію, ви можете вибрати її параметри, які найкраще підійдуть до умов використання. Ціна полотна залежить від його характеристик та визначається на етапі оформлення замовлення.

Ми пропонуємо клієнтам різні варіанти встановлення дзеркал:

  • кріплення на клей;
  • монтаж на скоби;
  • використання шурупів, свердління отворів.

Той чи інший спосіб встановлення залежить від розміру конструкції та побажань замовника. Наші майстри виконають монтажні роботи акуратно та швидко.

Якщо виникли запитання, зв’яжіться з нашим консультантом, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті.