Скло

Якісне виготовлення скла та його обробка

Широкий асортимент скла виробництва Чехії (Glaverbel), AGC (Борський, Клинський склозаводи). Параметри товщини варіюються від 2 до 19 мм, надпрозоре скло «Діамант» – від 4 до 10 мм. Компанія «СклоМакс» здійснює продаж оптом та в роздріб скла тонованого в масі та з напиленням (графіт, бронза), загартованого та армованого. На замовлення можливий триплекс будь-якої товщини.

Як вибрати та купити якісне скло?

Ми виділили основні критерії, які полегшать вам вибір:

 1. Зверніть увагу на прозорість поверхні
  По-справжньому якісне скло буде прозорим, без райдужних плям. Якщо ви не замовляли матову поверхню, а на склі є матові ділянки, знайте, перед вами не зовсім якісний матеріал. На поверхні листа не повинно бути слідів вилуговування або нальотів.
 2. Віконне скло може бути кольоровим
  Поверхня може мати зеленуватий або блакитний відтінок, однак це ніяк не повинно впливати на його світлопроникність. У випадках замовлення для будівельних фірм розраховують коефіцієнт світлопропускання, який не повинен бути нижчим за норму.
 3. Поверхня має бути однорідна
  Не повинно бути тріщин або мікротріщин, вони зводять міцність матеріалу практично до нуля.
 4. Кромки порізаного скла мають бути рівними
  Кути повинні бути цілими, інакше цей лист неможливо використовувати. Наші фахівці якісно проведуть прирізування скла у встановлений термін.
 5. Показник товщини скла справді важливий
  Для скління стандартних віконних отворів варто вибирати скло завтовшки 2,5-4,4 мм, але якщо потрібно засклити велике вікно на повний зріст, варто вибирати скло більшої товщини. Причина проста – тонке скло не здатне впоратися із навантаженням від вітру. Чим вище буде вікно, тим товщі повинен бути лист скла.

Види скла та його відмінні риси

У нас ви можете купити скло таких різновидів:

 • Скло прозоре та надпрозоре – використовується для скління дверей, вікон, вітрин та інтер’єрних перегородок, словом, скрізь, де важливе дотримання вимог щодо пропускання світла та естетичне оформлення.
 • Скло тоноване – колір такого скла безпосередньо залежить від його товщини, може бути сірий, чорний та бронзовий. Добре поглинає світло, що відображають властивості нижче ніж у дзеркала, але вище ніж у звичайного скла.
 • Скло матове – стабільний тон, промені світла, що пропускаються м’які і розмиті, можливі різні варіанти декорування, можна використовувати і для душових кабінок, перегородок, фасадів шаф-купе, і не виняток – для теплиць. Піддається гартуванню.
 • Гартоване скло – міцність і надійність такого покриття в 5 разів вище за звичайне скло. Придбати матеріал, повністю безпечний при руйнуванні через округлу форму уламків, ви можете у нас.

Також в асортименті у нас є фарбоване скло Lacobel.

Скло на замовлення у Києві

Зважаючи на постійну зайнятість наших покупців, компанія «Скломакс» пропонує вам скло купити наступними варіантами: оформити заявку через форми зворотного зв’язку, передзвонити за вказаними телефонами або написати повідомлення на електронну пошту. Наші фахівці зв’яжуться з вами за фактом отримання заявки і відповідатимуть на всі питання, що вас цікавлять. Для тих покупців, хто перед покупкою скла хоче ознайомитись з його зразками, ми запрошуємо на наше виробництво-склад.