Главная > Цікаво > Корисні поради щодо догляду за склом

Корисні поради щодо догляду за склом

Скло – матеріал, на якому легко залишаються сліди від рук, їжі та навіть води. Полегшать прибирання скла спеціальні ганчірочки з мікрофіброю, а ось використовувати жорсткі губки та мочалки категорично забороняється!

– Перед тим, як працювати зі склом їх потрібно очистити від бруду і пилу, який накопичився на них. Наприклад, помив їх чистою водою.

– Протирати скляні поверхні рекомендується м’якою тканиною, змоченою у розчині для миття скла «Містер м’язів».

– Якщо на вашому склі жирні плями або ви бажаєте повністю позбавитися будь-яких розлучень, у таких випадках можете скористатися чистим спиртом (медичним), який видалить найменші забруднення на вашому склі. Спирт попередньо помістіть у ємність із розпилювачем. Це допоможе витрачати розумну кількість рідини для прибирання скляних поверхонь. Для цього можна розвести: 1 ст. ложку нашатирного спирту на 1 л. води.

– Для миття скла можна використовувати крейду або зубний порошок-3 столові ложки, розвести їх у склянці води. Цією сумішшю ретельно намажте вікна. Через десять хвилин витріть чистим шматком ганчірки. Завершити процедуру треба натиранням скла х/б тканиною.

– Якщо ваше скло дуже забруднене, можна використовувати розчин хлору у воді. На один літр води додавати п’ятдесят грамів хлорного вапна.

– Щоб скла якомога довше залишалися чистими, після миття натріть їх наступним складом: гліцерин, вода та нашатирний спирт (70г:40г:2ст.л).

– Щоб ваше скло не запотіло і не замерзало взимку, слід двічі на місяць протирати внутрішню сторону скла розчином денатурату (технічний спирт) з гліцерином у пропорції 20:1

– Не слід мити скло гарячою водою від неї на склі залишаються патьоки та плями.

– Мутний наліт на склі можна видалити столовим оцтом (2-3 столові ложки оцту на один літр води) Для цього змочіть ганчірку і протріть вікна, після цієї процедури слід вимити вікна водою і витерти насухо круговими рухами.

– Позбутися проблемних ділянок, що з’явилися після мух можна таким способом: розріжте цибулину навпіл, потім протріть забруднену частину скла, після цього взявши ганчірочку, змочену в заздалегідь підготовленій воді з невеликою часткою синьки. Ці дії не тільки зроблять ваші вікна набагато чистішими, але й запобігають повторенню цієї проблеми.