Главная > Цікаво > Що важливо знати про скляні столи?

Що важливо знати про скляні столи?

– Скляні меблі перед складанням рекомендується витримати при кімнатній температурі не менше 2 годин.

– Стільниці скляних столів вимагають дбайливого звернення, щоб уникнути подряпин на поверхні скла. Складання скляних столів необхідно проводити на чистій поверхні. – При збиранні скляних столів неприпустимо перетягувати стійки для ушкодження різьбового з’єднання.

– Скляні меблі рекомендується переставляти, взявшись за верхню стільницю вдвох або по рівній поверхні перекотити на кульових опорах.

– Сколи на скляному столі можуть утворюватися у разі різкого удару кромки скла, наприклад, якщо столики виставлені близько один до одного.

– Вироби з клеєними верхніми опорами не рекомендується зберігати в приміщенні з температурою нижче 10 градусів. Їх слід оберігати від різких перепадів температур і не експлуатувати у приміщенні з підвищеною вологістю.

– Незважаючи на те, що скло стільниці гартоване і досить товсте – 10-12 мм, воно все ж таки боїться потужних точкових ударів по дотичній траєкторії (косих ударів), т.к. дані впливу ведуть до різкого зняття поверхневого напруження, отриманого при загартовуванні скла.

Технічні характеристики

– Пам’ятайте і про навантаження, які застосовуються до цих поверхонь: максимально допустиме навантаження для журнальних столів – 60 кг.
Для обідніх: стільниця столу витримує навантаження – 80 кг максимум, а нижня декоративна полиця (допоміжна стільниця) – до 20 кг.

– Що стосується безпеки, то скляний стіл, виконаний із загартованого скла, повністю безпечний. Товщина скляного листа коливається в межах від 10-12 см. На нього може стати на повний зріст доросла людина, єдине що навантаження варто розподіляти рівномірно, а не на одну точку.

Догляд за скляним столом.

– Стільниця, виконана зі скла, не вимагає додаткового догляду, пил та пролиті рідини не вбираються у поверхню – забруднення з поверхні видаляються легко та швидко.

– Якщо на стільниці залишилися сліди від їжі, не потрібно відразу братися за мочалки з металу або порошкові засоби для чищення. Це може призвести до втрати прозорості та блиску скла. Тому тут краще скористатися мокрою серветкою, щоб пляма розмокла. Мити його краще мильною теплою водою, після чого витерти сухою м’якою ганчірочкою.

– Можна використовувати звичайні засоби для миття скла.

– Протерти і зробити полірування скла вовняною ганчіркою.

Чи можна ставити на скляний стіл гаряче?

– Процес загартовування надає склу підвищеної термостійкості, тому скляний стіл не буде ушкоджений і не втратить своєї естетики.

– При дотриманні цих вимог та порад, сподіваємося, ви ніколи не зіткнетесь з проблемами, пов’язаними з експлуатацією скляних столів.